Dawid Jałoszyński

Online marketing specialist.

O mnie.

Nazywam się Dawid Jałoszyński i jestem studentem Marketingu Internetowego w Collegium Da Vinci w Poznaniu. Poza uczelnią pracuję jako specjalista do spraw marketingu dla sklepu internetowego, który oferuje męską odzież premium.

Dlaczego marketing internetowy?

Dlaczego akurat marketing internetowy? Swoją przygodę rozpocząłem w 2017r. kiedy to zainteresowany handlem próbowałem swych sił na amerykańskim rynku, gdzie starałem się sprzedawać gadżety z Chin (dropshipping). Od samego początku podszedłem do tematu z nastawieniem na zdobycie wiedzy, bo właśnie tam nauczyłem się tworzenia kampanii reklamowych na facebooku, pisaniem tekstów SEO a także prowadzeniem profili w mediach społecznościowych. Na tym etapie zrozumiałem, że kluczem jest konsekwentność oraz dążenie do osiągania wcześniej postawionych celów. Rok później uczepiłem się jednej z firm, która prowadzi sklep internetowy – gdzie mam okazję łączyć wiedzę akademicką z codziennie zdobywanym doświadczeniem. Uwielbiam w tym wszystkim to, że efekty działań marketingowych są mierzalne.

Co robię poza działaniami marketingowymi.

Sport

Od 2007r. uprawiam niszowy sport, Kajak – Polo. Wyposażeni w zwinne kajaki, wiosła, kaski oraz kapoki w drużynach pięcioosobowych walczymy o zdobycie gola. Od 2014r reprezentowałem polskie barwy na międzynarodowych turniejach. W roku 2018 drużyna, w której miałem zaszczyt być kapitanem zdobyła 4 miejsce na Mistrzostwach Świata, co jest moim największym sukcesem.

Grafika

Zacznę od tego, że lubię wyzwania. Gdy mam dosyć sprzedaży internetowej siadam pogrzebać przy Photoshopie i realizuję drobne zlecenia dla polskich, bądź zagranicznych zleceniodawców. Tworzę bannery dla sklepów internetowych, manipulacja graficzna, retusz zdjęć i inne przeróbki graficzne, w zależności od zapotrzebowania Klienta.

Giełda

Giełda, Wall Street i Spekulacja – handel walutami i akcjami firm chodzi za mną od kilku lat – rynek jest okropnie ciekawy, mógłbym wpatrywać się w wykres całymi dniami. Na razie amator uczący się na błędach, w przyszłości inwestor na rynku forex.

Napisz do mnie!

  • (+48) 601-512-074
  • biuro@visionads.pl
  • Osiedle Jagiełły, Poznań

Przeważnie odpowiadam do 24h.

Close Menu